dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Dobra

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Hebanowa

Dobra,zachodniopomorskie

1 299 999 zł128 m² 10 156,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prywatne osiedle domów parterowych w Dobrej Inwestycja Hebanowa, to budowa 6 domów jednorodzinnych wraz z prywatną drogą wewnętrzną. Osiedle położone w Dobrej niedaleko jej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 975 zł137,09 m² 7 578,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Dobra w Dobrej, 15 km od centrum Szczecina. Parter domu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 900 zł137,09 m² 7 592,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 326 975 zł147,63 m² 8 988,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu wolnostojącego. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Dobra w Dobrej, 15 km od centrum Szczecina. Parter domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Zagrodowa

Dobra,zachodniopomorskie

1 890 000 zł246,17 m² 7 677,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu położonego w Dobrej przy spokojnej bocznej uliczce. Dom o powierzchni użytkowej 246,17 m2 wybudowany w 2016 roku z pięknie zagospodarowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Dobra,podkarpackie

1 049 000 zł54,33 m² 19 307,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:52 m²

Opis nieruchomości Są miejsca, do których przyjeżdża się na chwilę, i takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ta nieruchomość powstała właśnie z myślą o tych drugich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

749 000 zł98 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Top oferta | nowoczesne domy W standardzie plus | kameralne osiedle pod szczecinem gmina dobra Wyłącznie w Blue Real Estate prezentujemy wyjątkową nieruchomość z rynku pierwotnego, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 868 400 zł18 684 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 18684 m2 w miejscowości Dobra - gmina Dębnica Kaszubska. Nieruchomość znajduje się 20 km od Słupska oraz 90 km od Trójmiasta. Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 720 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Atrakcyjnej Lokalizacji 2 720 m2 - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do rezerwacji terminu prezentacji: magdalena Paraciej   Przedstawiam Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 000 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Dobra gm. Dobroszyce | wz | media | od 1000 m Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dobra, gmina Dobroszyce. Nieruchomości z decyzją o warunkach zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zagrodowa

Dobra,zachodniopomorskie

1 295 000 zł126 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dzień dobry, przedmiotem oferty jest nowoczesny dom parterowy w bardzo atrakcyjnej części Dobrej z doskonałym dojazdem polbrukiem oraz wszystkimi mediami łącznie z kanalizacją. Nasz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 060 m² 330,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, działka nr 1529/79 na sprzedaż przy ulicy Husarskiej, dobra, pow. Policki. Tylko 5 minut od planowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina. Powierzchnia działki 919 m2 + ok. 142m2 z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka komercyjna Dobra

Dobra,dolnośląskie

1 017 480 zł8 479 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki usługowo-budowlane nr 55/3 i 55/4 o łącznej powierzchni 8479m2, położone w miejscowości Dobra, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł4 980 m² 132,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobra kompleks działek budowlanych teren inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową Powierzchnia obszaru: 0,4980 ha Cena nieruchomości: 660 000,00 zł (132,53 zł/m ) Do negocjacji! dobra, gmina Dobroszyce,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 217 m² 131,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z potencjałem 0,1217 ha 160 000,00 (131,47 zł/m ) Do negocjacji! dobra, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Dobra,wielkopolskie

295 000 zł225 m² 1 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dzień dobry, na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Dobra. Działka o pow. 719 m2 Znajdują się na niej dwa budynki mieszkalne do zamieszkania od zaraz z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł1 180 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 1180 m2 położona w Dobrej w pobliżu głównej wjazdowej ulicy Szczecińskiej. Z uwagi na położenie działka może być wykorzystana zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Rycerska

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesny bliźniak w otoczeniu natury gotowy na grudzień 2027! Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w ciszy, a za oknem widzisz zieleń lasu i słyszysz jedynie śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wynajmu terenu/ placy pod działaloność : usługowo - handlowo - gastronomiczną Możliwość wynajęcia terenu / placu / działki - o powierzchni ok. 60m2. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł2 291 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej okolicy. Gmina Dobroszyce, miejscowość Dobra Lokalizacja: dobra, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 0,2291 ha Numer działki: 134/6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

399 000 zł932 m² 428,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Dobra | 932 m | Warunki zabudowy | Media Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 932 m , położona w miejscowości Dobra, w cenie 399.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

225 000 zł64,83 m² 3 470,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Lokal do własnej aranżacji - idealna nieruchomość pod wynajem jak również prowadzenie działalności gospodarczej Oferujemy lokal mieszkalny znajdujący się na parterze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka

Dobra,zachodniopomorskie

179 000 zł715 m² 250,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki, zlokalizowanej na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Dobrej pod Szczecinem. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobra

Dobra,małopolskie

135 000 zł1 400 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m , położoną w malowniczym rejonie Beskidu Wyspowego, w miejscowości Dobra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

300 000 zł833 m² 360,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, na lekkim wzniesieniu, nasłoneczniona działka w Dobrej. Powierzchnia 833 m2, kształt kwadratu. Teren uzbrojony : prąd i gaz na granicy działki, woda w drodze/ obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Dobra

Dobra,dolnośląskie

559 900 zł89,20 m² 6 276,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by cieszyć się komfortem w swoim nowym domu.! dom W cenie mieszkania - ogród + 2 miejsca postojowe! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

650 000 zł4 053 m² 160,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w doskonałej lokalizacji położona w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 z wydanymi warunkami zabudowy dla dwóch wolno stojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 450 000 zł140 m² 10 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 590 000 zł195 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:871 m²

Urokliwy dom wśród zieleni w doskonałej lokalizacji. Bliskość sklepów, przychodni, szkoły, przedszkola i komunikacji miejskiej pozwala na wiele rozwiązań czasowych. Zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dobra. Kluczowe informacje: typ nieruchomości: dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) Powierzchnia całkowita: 142.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobra

Dobra,dolnośląskie

157 000 zł800 m² 196,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w Dobrej - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Limonkowa

Dobra,zachodniopomorskie

637 000 zł980 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Dobrej Szczecińskiej przy ul. Limonkowej w spokojnym, kameralnym otoczeniu nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Dobra,zachodniopomorskie

1 300 000 zł4 117 m² 315,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową lub usługową, położona przy głównej drodze w Dobrej Szczecińskiej w pow. Polickim w woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Dobra,zachodniopomorskie

60 000 zł655 m² 106,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Sprzedam działkę budowlaną w wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Dobra. Działka ma kształt prostokąta. Dojazd do działki bezpośredni z asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

283 500 zł900 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecają się do zasiedlenia pięknie położone działki w Dobrej przy ul. Ułańskiej. W ramach sprzedawanego kompleksu posiadamy działki o powierzchniach, 900 oraz 1000. Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 872 600 zł3 121 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz oazy ciszy i bezpośredniego kontaktu z naturą, to zadzwoń do mnie. To wymarzone miejsce do zamieszkania w Dobrej. Do sprzedania trzy działki zlokalizowane w Dobrej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

542 800 zł1 180 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1180m2 zlokalizowaną w samym centrum miejscowości Dobra. Aktualna decyzja o warunkach zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 370 000 zł162 m² 8 456,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w samym centrum Dobrej wyższy standard niż standard deweloperski! Na sprzedaż nowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 161,93m oraz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Dobra,zachodniopomorskie

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonych działek budowlanych, bezpośrednio graniczących z obszarem Natura 2000, z wydanymi warunkami zabudowy w Rzędzinach, w gminie Dobra. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,podkarpackie

1 600 000 zł2 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana istniejącym budynkiem oraz koncepcją na rozbudowę budynku pod nowoczesny dom seniora. Inwestycja przewidziana jest jako wysokiej klasy ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Husarska

Dobra,zachodniopomorskie

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Dobra (ul. Husarska). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment A1 lub.