Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Dobra – oferty sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,małopolskie

630 000 zł745 m² 845,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| atrakcyjna cena - znacznie poniżej wyceny rzeczoznawcy pilna sprzedaż - cena do negocjacji oferta na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość komercyjną z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Armii Krajowej

Dobra,zachodniopomorskie

419 000 zł1 400 m² 299,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 120 m²

Do sprzedaży oferujemy obiekt znajdujący się w centrum Dobrej. Na sąsiedniej działce - market Dino. Powierzchnia budynków: ok. 1400m2 I budynek: 2 duże pomieszczenia, część biurowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

23 000 zł630 m² 36,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesna Hala Magazynowo-Produkcyjna z Suwnicą Dobra Oferujemy na wynajem nowoczesny, niemal nowy obiekt o wysokim standardzie, położony w miejscowości Dobra. Hala idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,dolnośląskie

2 900 000 zł870 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż udział o wartości 82,98% Zamku Dobra. Zamek Dobra usytuowany jest na terenie pięknego parku. W eleganckich, odnowionych wnętrzach panuje.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,podkarpackie

1 600 000 zł478 m² 3 347,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: budynek 478 m na działce 1,94 ha Dobra, pow. przeworski Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o ogromnym potencjale budynek dawnej szkoły położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Słowackiego

Dobra,zachodniopomorskie

1 100 000 zł480 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Na sprzedaż: hala produkcyjno-magazynowa z placem - Dobra, powiat Łobez Możliwość przekształcenia w kompleks mieszkalny lub uruchomienia działalności przemysłowej! Hala o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Słowackiego

Dobra,zachodniopomorskie

7 000 zł480 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Do wynajęcia: hala produkcyjno-magazynowa z placem - Dobra, powiat Łobez Idealna pod produkcję, usługi lub działalność przemysłową Czynsz: 7000 zł/miesiąc Do wynajęcia funkcjonalna hala.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,podkarpackie

1 600 000 zł2 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana istniejącym budynkiem oraz koncepcją na rozbudowę budynku pod nowoczesny dom seniora. Inwestycja przewidziana jest jako wysokiej klasy ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

8 500 zł180 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia obiekt znajdujący w Zdrojach - w bardzo dobrej lokalizacji, o powierzchni całkowitej około 180 mkw. Czynsz najmu wynosi 8500 netto ( plus vat), opłaty dodatkowe to: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dobra +13 km

93 000 zł16,20 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16,20 m , położony przy ul. Gabriela Narutowicza w Szczecinie. - garaż o solidnej, murowanej konstrukcji - Powierzchnia: 16,20.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dobra +13 km

Rynek pierwotny

3 900 000 zł480,64 m² 8 114,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dobra +13 km

14 360 zł380 m² 37,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 380 m2, w tym ok. 80 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą: - dwa pomieszczenia biurowe ( ok. 15 m2 każde); - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dobra +13 km

16 095 zł555 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowo-usługowej , w projektowanym nowoczesnym obiekcie przy ul. Wolframowej w Szczecinie. Idealny obiekt pod nowoczesny warsztat samochodowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dobra +13 km

12 000 000 zł847,80 m² 14 154,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą Willa Nellego. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dobra +13 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 719 m²

Przedmiotem wynajmu jest działka o powierzchni 6719 m2 położona w Dobrej zabudowana obiektem składającym się z dwóch funkcjonalnych części. Jedna hala wykończona o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dobra,podkarpackie

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 185 m²

Na sprzedaż wyjątkowa winnica w Dolinie Sanu Oferujemy na sprzedaż unikalną winnicę położoną w malowniczej i cichej okolicy Sanoka. To doskonała okazja dla inwestora, który pragnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,łódzkie

1 290 000 zł434 m² 2 972,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 554 m²

Hala produkcyjno-magazynowa 434 m 2 na działce 2554 m 2 - dobra koło strykowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 434 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przytulna

Dobra,zachodniopomorskie

2 650 000 zł503 m² 5 264,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do sprzedaży wolno stojący obiekt z wybudowany 2008 r. o powierzchni ok. 600 m2 (w kw pow. 503,38 m2) położony w Dobrej Szczecińskiej na zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

4 700 zł160 m² 29,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Lokal o powierzchni 160 m2 położony na I piętrze w wolno stojącym obiekcie z wybudowanym 2007 r. położony w Dobrej Szczecińskiej na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 719 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 350 000 zł600 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolno stojący obiekt z wybudowany 2007 r. o powierzchni 503,38 m2 położony w Dobrej Szczecińskiej na zagospodarowanej działce 1800 m2. Obiekt funkcjonował w branży gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przytulna

Dobra,zachodniopomorskie

2 350 000 zł503 m² 4 668,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy obiekt wolnostojący o przeznaczeniu gastronomicznym ale istnieje możliwość zmiany przeznaczenia kierunku działalności np. obiekt hotelowy lub medyczny, ponieważ dla terenu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 650 000 zł503 m² 5 264,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

15 500 zł700 m² 22,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 913 m²

Do wynajęcia obiekt produkcyjno magazynowy o pow. ok 720m2 składający się z 600m2 powierzchni magazynowej i ponad 100m2 części biurowo -socjalnej. Wjazd do obektu przez 2 metalowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

15 500 zł720 m² 21,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa na terenie strefy przemysłowej w Dobrej Szczecińskiej, dobry dojazd dla tir. Wysokość hali 4,0 m. Duże okna wzdłuż obu ścian głównych, zautomatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

11 700 zł650 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do wynajęcia nową halę o pow.650 m2. wybudowana z cegły, dach dwuspadowy pokryty blachą, ocieplony wełną mineralną. Okna nowe pcv. Powierzchnia 650 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

5 490 zł305 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia halę o powierzchni ok 305m2 w skład której wchodzi zaplecze socjalne oraz część magazynowa. Ogrzewanie gazowe opłaty wg/ liczników , Jest możliwość wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

590 000 zł10 m² 59 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż stacja paliw w Dobrej koło Nowogardu z dwoma dystrybutorami Pb95 i on, zbiorniki 10 ton szt.2 dwu płaszczowe z elektronicznym pomiarem poziomu paliwa i sondą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

150 000 zł291 m² 515,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:845 m²

Hala produkcyjna po remoncie w miejscowości Dobra k. Nowogardu. Powierzchnia działki 845m2, pow. budynku ok. 291m2. W budynku obecnie odbywa się produkcja konstrukcji stalowych. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sportowa

Dobra,zachodniopomorskie

880 000 zł800 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 137 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w Dobrej przy ulicy Sportowej. W sąsiedztwie skład budowlany i inne zakłady przemysłowe, stacja paliw. Idealne miejsce na zakład produkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 600 000 zł700 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 913 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno magazynowy o pow. ok 720m2 składający się z 600m2 powierzchni magazynowej i ponad 100m2 części biurowo -socjalnej. Wjazd do obektu przez 2 metalowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

200 000 zł200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu dom kamienicę w Dobrej /powiat Łobez, odległość do Nowogardu ok. 17 km/. Obiekt znajduje się w centrum miasta, przy jednej z glównych ulic. Na powierzchnię kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 350 000 zł1 270 m² 1 062,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nowo wybudowana hala o powierzchni 1270m2 w sąsiedztwie innych hal. Wysokość 6m, brama wjazdowa Hormann 3,5m. Zaplecze socjalno biurowe. Stan surowy zamknięty. Możliwość wykończenia "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

15 000 zł1 200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 1200 m2 położona w Dobrej. 75 m długa, 15 m szeroka. Brama wjazdowa o wysokości 3,5 m i szerokości 4 m. Wysokość 4,5 m. Posadzka betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 330 000 zł1 200 m² 1 108,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania hala o powierzchni 1200 m2 położona w Dobrej. Hala 75 m długa, 15 m szeroka. Brama wjazdowa o wysokości 3,5 m i szerokości 4 m. Wysokość 4,5 m. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

16 800 zł1 200 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy wynajmu dwóch hal położonych w Lubieszynie. Hale o powierzchniach odpowiednio około 700m2, wys.3,5m. plus zaplecze socjalno-biurowe. Możliwość wykonania bramy wjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

40 000 zł200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem gospodarczym w Dobrej Nowogardzkiej, powiat Łobez. Na działce o powierzchni 1 192 m2 usadowiony jest budnek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

15 500 zł720 m² 21,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

4 950 000 zł2 335 m² 2 119 zł/m²