dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Dobra

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,łódzkie

69 900 zł2 375 m² 29,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2375 m2, mieszcząca się w gminie Sędziejowice, w miejscowości Dobra. Działka z przeznaczeniem na budowę domu jednorodzinnego o szerokości 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobra,zachodniopomorskie

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek zlokalizowanych w Grzepnicy w gminie Dobra. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Róży Wiatrów

Dobra,zachodniopomorskie

337 000 zł863 m² 390,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 863 m2 wraz z udziałem w działce o powierzchni 420 m2 stanowiącą drogę wewnętrzną, znajdująca się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

330 000 zł1 237 m² 274,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, woj. zachodniopomorskie ( rej. Wołczkowa), o powierzchni 1237 m2. Rodzaj użytku Ł IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Hebanowa

Dobra,zachodniopomorskie

505 000 zł10 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność - także na kredyt Prezentujemy ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1,01ha położonej w północnej części Dobrej, niezwykle dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 179 000 zł138 m² 8 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Dobrej. Ten elegancki dom z garażem oferuje wysoki standard wykończenia oraz wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 000 000 zł238 m² 8 411,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w pięknej części Dobrej, na działce o powierzchni 1626 mkw. W pobliżu las i łąki, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 490 000 zł234 m² 6 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Tylko U nas! Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego domu o powierzchni 234m (użytkowa 199.9m ), położonego w spokojnej okolicy Dobrej Szczecińskiej, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

399 000 zł1 588 m² 251,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1588 m2 pod budowę domu jednorodzinnego. Lokalizacja: działka położona w Dobrej przy drodze gminnej ul. Salamandry, dojazd ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobra,zachodniopomorskie

159 000 zł700 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki, zlokalizowanej na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Dobrej pod Szczecinem. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Słoneczna Dolina

Dobra,zachodniopomorskie

244 000 zł1 204 m² 202,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Zamieszkaj w nowopowstającym komplecie domów jednorodzinnych w Dobrej. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1204m2 w kształcie kwadrata w Dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł112 m² 7 579,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 599 000 zł164 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom na Sprzedaż - Spokojna Okolica, blisko Natury Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Buk koło Dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

969 000 zł137 m² 7 067,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferuję na wynajem lokal usługowo-handlowy w centrum Dobrej. Lokal znajduje się na parterze niskiego budynku usługowego. Posiada wejście bezpośrednio od ulicy oraz od zaplecza. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

199 000 zł1 043 m² 190,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1043m 2 w Dobrej. Pięknie położona działka o kształcie prostokąta na nowo powstającym osiedlu. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Dekerta

Dobra,wielkopolskie

1 599 000 zł320 m² 4 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 340 m²

Polecam do kupna nieruchomość składającą się z budynku mieszkalnego w stylu dworkowym wraz z ziemią o pow. 1,34ha w miasteczku Dobra pow. Turek. Miejscowość miejsko-gminna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 469 000 zł158 m² 9 297,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Dobrej, wybudowanego w 2014 r. na narożnej działce o powierzchni 508 m2 Rozkład pomieszczeń Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

645 000 zł1 425 m² 452,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W dobrej na osiedlu sąsiadującym Z lasem I domami tylko wolnostoąjcymi Działka ma powierzchni 1425m2. Dojazd do osiedla drogą gminną polbrukową z latarniami. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny dwulokalowy w Dobrej! W ciągu 2 minut dojdziesz do szkoły podstawowej i sklepu, jak i dojdziesz do przystanku autobusowego. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

969 000 zł137 m² 7 067,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

- oferta sprzedaży nowej inwestycji domów W zabudpowie bliźniaczej, położonych W dobrej szczecińskiej - Domy w trakcie budowy, planowany termin zakończenia inwestycji III kwartał 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 179 000 zł138 m² 8 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

419 000 zł1 242 m² 337,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny z zewnętrznymi instalacjami: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazu, energii elektrycznej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

378 000 zł1 052 m² 359,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin prezentacji. Oferta na wyłączność, dostępna tylko u mnie. Działka budowlana o powierzchni 1052 m2 objęta mpzp - Redlica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana wraz Z gotowym projektem budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego wg projektu typowego astrid G2 (odbicie lustrzane)*** Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dobra

Dobra,małopolskie

12,22 zł/m²135 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal użytkowy oferowany bezpośrednio przez właściciela. Powierzchnia: parter 135 m2 (możliwość wynajęcia również piętra o pow. 81 m2). Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 189 000 zł160 m² 7 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, urokliwy dom położony na pograniczu Wołoczkowa i Dobrej. Dom został wybudowany w 2020 roku i cechuje się wysokim standardem wykonania i doborem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Paproci

Dobra,zachodniopomorskie

499 000 zł1 215 m² 410,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepiękna i gotowa do budowy działka budowlana o powierzchni 1215m2 zlokalizowana na ul. Paproci w miejscowości Dobra. Wykonane wywierty i opinia geotechniczna. Ulica Paproci posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wodna

Dobra,łódzkie

2 300 000 zł295 m² 7 796,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 372 m²

Zapraszam do nietuzinkowego świata. Oferowana posiadłość, położona w obrębie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, to miejsce gdzie natura spotyka się z luksusem prywatności, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

177 000 zł772 m² 229,27 zł/m²

 

 

 

Dobra,małopolskie

770 000 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Zapraszam Państwa w piękne rejony Beskidu Wyspowego. Mamy dla Państwa dom w dobrej , gotowy do zamieszkania - nowy, murowany, całoroczny. Mały ogrodzony dom na działce budowlanej 13016 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

449 000 zł1 242 m² 361,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat