dowolna

Nieruchomości Dobra - Oferty sprzedaży nieruchomości

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 300 000 zł125 m² 10 440,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Ofertą sprzedaży jest pół bliźniaka z 2022 roku w cichej i spokojnej części Dobrej. Dom o powierzchni 124,51m2, w skład którego wchodzą: -jasny, duży ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,małopolskie

989 000 zł124 m² 7 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta bez prowizji I 2% podatku pcc ___ emmerson prezentuje: "domy na Skale" to nowe osiedle domów jednorodzinnych w sercu Beskidu Wyspowego! Inwestycja położona na terenie gminy Dobra (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dobra,zachodniopomorskie

498 000 zł1 319 m² 377,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z aktualnym pozwoleniem na budowę domu w Dobrej Szczecińskiej blisko ul Granicznej, ul. Słoneczna Dolina. Powierzchnia działki 1319 m2, pozwolenie na budowę jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł3 096 m² 258,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Dobrej o powierzchni 3096 m 2. Przepiękna i spokojna okolica z szybkim dojazdem zarówno do Szczecina, jak i do Polic. Budowa nowego węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 099 000 zł159 m² 6 911,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Nowoczesne domy O pow. 143 M2 na osiedlu zamkniętym W wysokim standardzie, posiadają wiele zalet z których najważniejsze to : - architektura - nowoczesna bryła z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

319 000 zł507 m² 629,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja - oferta cenowa do końca stycznia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Dobra (szczecińska), przy ul. Azaliowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Wolno stojący dom z potencjałem. Wymarzona przestrzeń dla Ciebie i Twojej Rodziny. Nowo wybudowany wykończony o wysokim standardzie dom (połowa bliźniaka) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,łódzkie

720 000 zł147 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym 147 m 2 powierzchni użytkowej - Dobra koło Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzonego położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dobra,zachodniopomorskie

498 000 zł1 319 m² 377,56 zł/m²

 

 

 

Dobra,zachodniopomorskie

989 000 zł109 m² 9 110,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Nowy dom jednorodzinny wolnostojący z garażem i poddaszem użytkowym w Dobrej /szczecińskiej / powierzchnia użytkowa 108,56 m2 , 5 pokoi , działka pow. 452 m2. W skład domu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dobra,zachodniopomorskie

790 000 zł93 m² 8 537,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 92.53m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku w gm. Dobra. Na powierzchnię nieruchomości składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 339 000 zł149 m² 8 986,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam budynek Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny i przestronny budynek z ogrodem w Buku koło Dobrej (powiat Policki). Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

390 000 zł1 242 m² 314,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny z zewnętrznymi instalacjami: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazu, energii elektrycznej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka położonego na działce 387m2 w miejscowości Dobra Szczecińska. Dom z 2021r.b. z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 299 000 zł109 m² 11 874,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszam na prezentację nowego domu z klimatycznym tarasem w Dobrej! Oaza ciszy i spokoju, oferta godna polecenia dla każdego, kto doceni wypoczynek na łonie natury z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam na prezentację pięknego, nowoczesnego domu w Grzepnicy. To idealna oferta dla rodzin. Otoczenie zieleni, pięknie utrzymany ogród , rekreacyjne tarasy - na parterze i na piętrze - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,małopolskie

994 320 zł124 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobra,zachodniopomorskie

219 000 zł880 m² 248,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki, zlokalizowanej na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Dobrej pod Szczecinem. Działka położona w cichym i spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Derkacza

Dobra,zachodniopomorskie

210 000 zł1 209 m² 173,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Dobrej, wjazd od ul Dereszowej Zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie, wydane warunki zabudowy Od osiedla w planach 100m dalej obwodnica Szczecina - ekrany dźwiękoszczelne 3 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

42 000 zł501 m² 83,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż działki W kompleksie działek rekreacyjno - budowlanych; dzi ałka położona W miejscowości dobra, ul. 3 maja; pow. łobeski; woj. zachodniopomorskie; działka nr. 516/19; obręb dobra;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

999 000 zł147 m² 6 810,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Dobrej wśród kameralnej niskiej zabudowy. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dobra,zachodniopomorskie

1 199 000 zł125 m² 9 629,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy z potencjałem na powiększenie powierzchni w zielonej okolicy. Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą zalety życia blisko natury z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dobra

Dobra,pomorskie

640 000 €81 100 m² 7,89 €/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam gospodarstwo rolne 8.56 hektarow ( w jednym kawałku )Gospodarstwo położone jest w otulinie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. do jeziora Dobrskiego ok. 1,5 km(przy jeziorze znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 490 000 zł234 m² 6 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Tylko U nas! Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego domu o powierzchni 234m (użytkowa 199.9m ), położonego w spokojnej okolicy Dobrej Szczecińskiej, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

787 000 zł108 m² 7 282,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż bliźniak położony w urokliwym miejscu wśród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych w Dobrej. W pobliżu tereny zielone, las. Niedaleko sp. Została już tylko jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,małopolskie

994 320 zł124 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,dolnośląskie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedane sprzedane sprzedane Na sprzedaż, ostatnie, działki budowlane cena 90 zł/m Wydane decyzje o warunkach zabudowy dobra gm. Dobroszyce Działki o powierzchni od 1200 do 1400 m (mapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dobra,zachodniopomorskie

498 000 zł1 319 m² 377,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z aktualnym pozwoleniem na budowę domu w Dobrej Szczecińskiej blisko ul Granicznej, słoneczna Dolina. Powierzchnia działki 1319 m2, pozwolenie na budowę wg zmodyfikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,łódzkie

69 900 zł2 375 m² 29,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2375 m2, mieszcząca się w gminie Sędziejowice, w miejscowości Dobra. Działka z przeznaczeniem na budowę domu jednorodzinnego o szerokości 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobra,zachodniopomorskie

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek zlokalizowanych w Grzepnicy w gminie Dobra. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Róży Wiatrów

Dobra,zachodniopomorskie

337 000 zł863 m² 390,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 863 m2 wraz z udziałem w działce o powierzchni 420 m2 stanowiącą drogę wewnętrzną, znajdująca się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

330 000 zł1 237 m² 274,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, woj. zachodniopomorskie ( rej. Wołczkowa), o powierzchni 1237 m2. Rodzaj użytku Ł IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Hebanowa

Dobra,zachodniopomorskie

505 000 zł10 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność - także na kredyt Prezentujemy ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1,01ha położonej w północnej części Dobrej, niezwykle dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 179 000 zł138 m² 8 537,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Dobrej. Ten elegancki dom z garażem oferuje wysoki standard wykończenia oraz wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 000 000 zł238 m² 8 411,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w pięknej części Dobrej, na działce o powierzchni 1626 mkw. W pobliżu las i łąki, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 490 000 zł234 m² 6 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

399 000 zł1 588 m² 251,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1588 m2 pod budowę domu jednorodzinnego. Lokalizacja: działka położona w Dobrej przy drodze gminnej ul. Salamandry, dojazd ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobra,zachodniopomorskie

159 000 zł700 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Słoneczna Dolina

Dobra,zachodniopomorskie

244 000 zł1 204 m² 202,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Zamieszkaj w nowopowstającym komplecie domów jednorodzinnych w Dobrej. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1204m2 w kształcie kwadrata w Dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł112 m² 7 579,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 599 000 zł164 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom na Sprzedaż - Spokojna Okolica, blisko Natury Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Buk koło Dobrej.