dowolna

Nieruchomości Dobra - Oferty sprzedaży nieruchomości

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

819 000 zł92 m² 8 902,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra koło Bolesławca. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkową piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

216 200 zł1 081 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 998 m2 położoną w Dobrej koło Bolesławca w cichej, zielonej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 331 m² 239,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dobra, w gminie Police jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do zamieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

771 500 zł98 m² 7 872,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Top oferta kameralne osiedle domów jednorodzinnych w gminie Dobra, pod Szczecinem. Wyłącznie w Blue Real Estate mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobra,małopolskie

639 000 zł253,93 m² 2 516,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż: dom w Skrzydlnej, dobra, limanowa - Beskid Wyspowy Oferujemy na sprzedaż dom dedykowany dla rodziny lub jako inwestycję, położony w malowniczej lokalizacji - Skrzydlnej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł478 m² 3 347,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: budynek 478 m na działce 1,94 ha Dobra, pow. przeworski Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o ogromnym potencjale budynek dawnej szkoły położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł1 435 m² 609,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Szczecin, ul. Daglezji W ofercie posiadamy trzy działki o powierzchniach: 1435 m , 1622 m oraz 1729 m . Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Działki budowlane na sprzedaż - Dobra | media! mpzp! tylko 10 minut od centrum bolesławca! Szukasz spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 295 000 zł110 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:743 m²

Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m na nasłonecznionej działce 743 m w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

186 750 zł747 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach: 747m, 774m, 736m, 770m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

279 900 zł1 059 m² 264,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni 1059m z wydanymi warunkami zabudowy. W okolicy powstające i nowo wybudowane domy mieszkalne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 099 000 zł209 m² 10 043,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Przestronny dom wolnostojący 209 m , 6 pokoi, z dużym ogrodem (1288 m ) spokojna, zielona okolica Opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży elegancki i funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 890 m² 89,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana położona w miejscowości Dobra, w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja: dobra, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Powierzchnia: 0,2890 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

789 000 zł83 m² 9 506,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w sercu Dobrej funkcjonalne 83 m gotowe pod koniec roku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 052 m² 303,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dwie działki (razem z sąsiednią). Działka o powierzchni 1052 m idealna do szybkiej zabudowy! Doskonała lokalizacja szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł109,39 m² 12 066,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny, w pełni umeblowany dom z klimatycznym tarasem Dobra Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas! Oferuję wyjątkowy dom z 2021 roku, położony w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 299 000 zł135 m² 9 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowy, energooszczędny bliźniak, pięknie wykończony, położony pod lasem, w spokojnej i zielonej okolicy Grzepnicy tylko kilka minut od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł18 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren dla przemysłu, usług komercyjnych, magazynów. Całość 1,86 ha! (= 186 ar = 18 600 m2) tylko jedna taka nieruchomość wzdłuż całej Drogi Krajowej nr 28 Sprzedaż powadzi Inez Fryźlewicz tel.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 035 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

191 000 zł764 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej z widokiem na las. Proponujemy działki o następujących metrażach: 764m, 818m, 831m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

920 000 zł112,12 m² 8 205,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł7 284 m² 26,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Dobra działka: p owierzchnia 73a działka nr: 459 obręb.

Szczegóły ogłoszenia

398 520 zł972 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 972 m , położona w miejscowości Dobra, w cenie 398 520 zł. Nieruchomość znajduje się w obszarze, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł713 m² 273,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 713m2 położona w sąsiedztwie nowej zabudowy wolnostojącej na zamkniętej cichej uliczce. Właściciel posiada aktualne warunki zabudowy. Dla działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł3 385 m² 35,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej w centrum miejscowości Dobra w malowniczej Dolinie Sanu Województwo: podkarpackie Powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 300 000 zł131 m² 9 901,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej lokalizacji w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni użytkowej 131,29 m 2 , nieruchomość posadowiona na działce o pow. 1105.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

819 000 zł120 m² 6 830,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni użytkowej 119,9 m 2 , nieruchomość posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 599 000 zł178 m² 8 983,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w zielonym, urokliwym zakątku miejscowości Dobra o powierzchni użytkowej na parterze 135m2 plus opcja dodatkowa poddasza około 43m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

2 990 000 zł290 m² 10 310,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Duży, okazały parterowy dom projektowany indywidualnie na życzenie właścicieli. Dom nie podpiwniczony z oddzielnym garażem 2-stanowiskowym ok.70m2. Pięknie zagospodarowana duża działka 3400m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

350 000 zł909 m² 385,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka położona w Dobrej Szczecińskiej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dla obszaru projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

120 000 zł132 m² 906,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom położony w samym centrum Dobrej, powiat łobeski. Dom z ogromnym potencjałem w stanie do kapitalnego remontu. Budynek mieszkalny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,śląskie

490 000 zł250 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 470 m²

Rezerwacja - oferta sprzedaży domu dobra, gmina pilica, powiat zawierciański (woj. śląskie) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 250 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Dobra,zachodniopomorskie

145 000 zł220 m² 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dom do generalnego , kapitalnego remontu.Parter 115 m , podasze 110m. Wydane pozwolenie na przebudowę i rozbudowę. Działka o powierzchni 1742m wraz z dwoma budynki gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

789 000 zł85 m² 9 304,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Dobrej! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Dobrej pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piesza

Dobra,zachodniopomorskie

445 000 zł1 230 m² 361,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp Dobra, ul. Piesza Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Dobra. W niedalekiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przytulna

Dobra,zachodniopomorskie

1 000 000 zł131 m² 7 609,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Ostatni dom w inwestycji na zamkniętym osiedlu składających się tylko z 6 budynków. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni i lasów Wysoki standard inwestycji Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobra,zachodniopomorskie

400 000 zł2 100 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m , położona na początku miejscowości Dobra, za Wołczkowem, w spokojnej i zielonej okolicy z zabudową jednorodzinną. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

735 000 zł121 m² 6 055,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (środkowy segment) o powierzchni 121,37 m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 148 m2. Planowany termin odbioru III-IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przytulna

Dobra,zachodniopomorskie

909 000 zł108 m² 8 440,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobra,zachodniopomorskie

430 000 zł1 314 m² 327,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego położona w Dobrej. Znajduje się w cichej i zielonej okolicy wokół niskich zabudowań. Wjazd na osiedle zamknięty szlabanem, utwardzona.