Mieszkanie, ul. Szczecińska

Szczecińska, Dobra, zachodniopomorskie

  • 749 000 zł
  • 80,10 m²
  • 9 350,81 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Cynowski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Szczecińska, Dobra, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

749 000 zł

80,10 m²

9 350,81 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

749 000 zł 80,10 m² 9 350,81 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1998
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1998

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 749 000 zł (9 350,81 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 80,10 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1998
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica, ogródek
  • Czynsz: 838 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane na parterze niskiego bloku w miejscowości Dobra (gm. Dobra).

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie o powierzchni 80,1 m2 składa się z:

- salonu (18,7 m2) z wyjściem na duży taras (19,1 m2),
- 3 oddzielnych sypialni (13,6 m2, 12,1 m2, 10,2 m2),
- kuchni (10,3 m2) z meblami w zabudowie i ze sprzętem AGD,
- łazienki (3,8 m2) z wanną, umywalką i pralką,
- (...)

Agent

Patryk Cynowski

516 218...

516 218 837

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

516 218...

516 218 837

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości