Serce 0 Ulubione

Domy Dobra Dom w lesie

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Top oferta | nowoczesny dom W standardzie deweloperskim | kameralne osiedle pod szczecinem gmina dobra Wyłącznie w Blue Real Estate prezentujemy wyjątkową nieruchomość z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł162 m² 8 456,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w samym centrum Dobrej wyższy standard niż standard deweloperski! Na sprzedaż nowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 161,93m oraz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł98 m² 8 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 z dużą działką około 550 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przy budynku. To bardzo dobra propozycja dla osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł102 m² 8 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Do sprzedania nowo powstała inwestycja domu w zabudowie bliźniaczej położona na spokojnym osiedlu domów w Dobrej. Na 102 m powierzchni składają się: hol, wc, pokój typu gabinet, salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł200 m² 12 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Rezydencja położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 3500 mkw w Dobrej szczecińskiej. Nieruchomość to dom wolno-stojący oraz garaż 3 stanowiskowy o powierzchni 70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł137,10 m² 7 257,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja w Dobrej. Na sprzedaż bliźniaki z garażami w inwestycji domów jednorodzinnych dwulokalowych znajdujący się w Dobrej. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra koło Bolesławca. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkową piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 500 zł98 m² 7 872,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Top oferta kameralne osiedle domów jednorodzinnych w gminie Dobra, pod Szczecinem. Wyłącznie w Blue Real Estate mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.