dowolna

Domy w stanie deweloperskim Dobra - Lista ofert od dewelopera

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Dobra,zachodniopomorskie

1 199 000 zł125 m² 9 629,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy z potencjałem na powiększenie powierzchni w zielonej okolicy. Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą zalety życia blisko natury z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł112 m² 7 579,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

969 000 zł137 m² 7 067,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

969 000 zł137 m² 7 067,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł125 m² 6 815,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta bliźniaka w stanie deweloperskim w spokojnej ,zielonej okolicy. Zaprojektuj według własnego pomysłu. Na całkowitą powierzchnię wchodzi: parter: -wiatrołap 2,67 m2 -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

955 000 zł132 m² 7 249,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Cicha Oaza w Dobrej Szczecińskiej przy ulicy Sportowej. Dom o powierzchni 131,74 m składa się z: na parterze wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rycerska

Dobra,zachodniopomorskie

777 000 zł109 m² 7 136,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Dom gotowy do wydania od zaraz! Na sprzedaż połowa bliźniaka (pozostała piękna słoneczna zachodnia strona) w miejscowości Dobra ul. Rycerska. Droga gruntowa, docelowo zostanie przekształcona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

780 000 zł104 m² 7 485,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u nas! Kupujący nie płaci podatku pcc -2 % u notariusza Super oferta. Oferujemy do sprzedaży domy jednorodzinne dwulokalowe , dwupoziomowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 050 000 zł84 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie deweloperskim, położony w urokliwej, willowej dzielnicy w Dobrej Szczecińskiej, zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

901 910 zł132 m² 6 846,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż segment E1 na osiedlu Cicha Oaza. Osiedle składa się z 8 domów (16 segmentów) w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

787 000 zł109 m² 7 228,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka (pozostała piękna słoneczna zachodnia strona) w miejscowości Dobra ul. Rycerska. Droga gruntowa, docelowo zostanie przekształcona na drogę gminną. Dom wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł125 m² 6 407,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

***nowoczesny i energooszczędny dom z garażem w miejscowości Dobra*** Oferta sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu domu jednorodzinnego dwulokalowego, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Dobra,zachodniopomorskie

810 000 zł102 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnym miejscu w Dobrej. Podstawowe cechy nieruchomości: - powierzchnia bliźniaka 102 m2 (w tym garaż o pow. 16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwa

Dobra,zachodniopomorskie

820 000 zł136 m² 6 051,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Duży przestronny dom przy ul. Szczęśliwej W dobrej kameralnie położony tylko kilkasetmetrów od obszaru natura 2000 I terenów zielonych Dom wykończony w stanie deweloperskim Powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

810 000 zł142 m² 5 704,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Połówka bliźniaka w Dobrej. Dom zlokalizowany w cichym miejscu. Powierzchnia całkowita wynosi 142m2, a użytkowa 102m2. Stan deweloperski-technologia tradycyjna murowana. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

820 000 zł136 m² 6 125,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny dwulokalowy w stanie deweloperskim w Dobrej. Nieruchomość słoneczna ,jasna ,przestronna .Kawa na tarasie w takim klimacie smakuje lepiej. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

800 000 zł104 m² 7 677,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,dolnośląskie

435 000 zł89 m² 4 876,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

dwupoziomowy segment wewnętrzny z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi! zaledwie 2 minuty od Bolesławca! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje przestronny, dwupoziomowy segment wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Dobrej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 134,45 m2 na działce 434 m2 (dostępny już tylko lokal B).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dobra,zachodniopomorskie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Dobrej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 134,45m2 na działce 373 m2 (lokal A). Parter (~72m2): -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dobra,zachodniopomorskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Dobrej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 134,45m2 na działce 434 m2 (lokal B). Parter (~72m2): -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł132 m² 6 065,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Osiedle Cicha Oaza to przede wszystkim cicha i spokojna okolica zaledwie 15 km od centrum Szczecina. W pobliżu znajdują się urzędy, przedszkole, szkoła, apteka. Osiedle znajduje się tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

750 000 zł135 m² 5 573,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż dom funkcjonalny, ustawny, przestronny, rozkładowy, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze), 4-pokojowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej (połowa bliźniaka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

666 999 zł132 m² 5 037,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Dom przy lesie w zabudowie szeregowej na nowoczesnym osiedlu dla ludzi ceniących bliskość natury. Miejsce to bezpieczeństwo i rozbudowana infrastruktura sportowa, m.in. dwa korty tenisowe, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

649 000 zł132 m² 4 901,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Bardzo atrakcyjna cena sprzedaży. Dom przy lesie w zabudowie szeregowej na nowoczesnym osiedlu dla ludzi ceniących bliskość natury. Lokalizacja Dobra szczecińska. Miejsce to bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

849 000 zł133 m² 6 360,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

! unikatowa lokalizacja! przedsprzedaż indwestycji! oferta na wyłączność cena 6300 zł/ M2 nowa inwestycja W dobrej na osiedlu domów jednorodzinnych Blisko przystanek autobusowy, szkoła, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Dobra,zachodniopomorskie

1 049 000 zł143 m² 7 335,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Osiedle zamknięte- bezpieczne, z drogą wewnętrzną i oświetleniem położenie Dobra w spokojnym, urokliwym miejscu blisko lasu. W pobliży jest szkoła, przedszkole, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Paproci

Dobra,zachodniopomorskie

949 000 zł108 m² 8 787,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Prezentujemy Państwu dom parterowy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej. Dom mieści się w Dobrej przy ul. Paproci 44. Dom parterowy o pow. użytkowej ok. 108 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 180 000 zł120 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący z 2022 roku, w stanie podwyższonym deweloperskim. Powierzchnia całkowita 120 m2, użytkowa 106,89 m2, działka 1160m2 wraz z udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 180 000 zł120 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Paproci

Dobra,zachodniopomorskie

949 000 zł108 m² 8 757,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Nowa inwestycja powstająca w cichej i spokojnej miejscowości Dobra w bardzo wysokim standardzie wykończenia na działce o powierzchni 2657m2. Ul. Paproci w Dobrej Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 190 000 zł109 m² 10 921,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Przedmiotem oferty, jest Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 108,96m2 usytuowany na działce 1171,60m2. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe w cenie! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 190 000 zł108 m² 11 018,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Na sprzedaż wykończona połowa bliźniaka w domu parterowym. - pow.użytkowa - ok. 108m2 - 3 sypialnie - ok. 20/14/12m2 - salon z aneksem kuchennym - ok. 44m2 - łazienka - ok. 7,90m2 - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 190 000 zł109 m² 10 921,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Na sprzedaż wykończona połowa bliźniaka w domu parterowym. - pow.użytkowa - ok. 108,96m2 - 3 sypialnie - ok. 20/14/12m2 - salon z aneksem kuchennym - ok. 44m2 - łazienka - ok. 7,90m2 - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

949 000 zł109 m² 8 709,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Parterowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dwoma miejscami postojowymi oraz z dużym ogrodem. Powierzchnia użytkowa 108,96 m2, działka 1217 m2. Salon 33,17 m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

789 000 zł165 m² 4 781,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż pół parterowego bliźniaka w Dobrej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 165m usytuowana na ponad 700 metrowej działce. Powierzchnia użytkowa domu to 126m parteru plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

695 000 zł138 m² 5 031,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej! Nieruchomość w stanie deweloperskim. Nietypowy projekt, duża przestrzeń. Układ budynku zapewnia mieszkańcom pełną prywatność. Domy usytuowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

690 000 zł138 m² 4 994,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim położony w Dobrej. Działka płaska, w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 459 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

756 000 zł102 m² 7 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż zgrabne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone w spokojnym miejscu w Dobrej. Podstawowe cechy nieruchomości: - powierzchnia bliźniaka 102 m2 (w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

798 000 zł165 m² 4 832,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Parterowy dom pasywny w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż pozostała połowa domu o pow. 126,13 m2 z dodatkowym poddaszem gotowym do własnej aranżacji o pow. 39,00 m2, na piąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

690 000 zł138 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż ładnie położony dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim plus. Podstawowe cechy nieruchomości: - powierzchnia bliźniaka 138 m2 (w tym garaż o pow. 21 m2), pow.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij